Ana Sayfa İletişim Hakkımızda

Kullanıcı Girişi 
(Yerel Yönetim Çalışanları)

İller İl Özel İdareleri Belediyeler İlçeler Köyler

Belediye Hizmet Kılavuzları

İl Özel İdare Hizmet Kılavuzları

Yerel Seçim Sonuçları

Yerel Yönetim Mevzuatı

Yerel Yönetim Yargı Kararları

Bildiriler-Makaleler

 
 

   Belediye Arama:

0GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ

0 İL: ESKİŞEHİR - İLÇE: GÜNYÜZÜ

GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ GİRİŞ SAYFASI

    GÜNCEL:

    GENEL BİLGİLER:

    SEÇİM SONUÇLARI:

 Haberler
 Fotoğraf Albümleri

 Belediye Meclis Üyeleri
 Birimler
 Mahalleler

 Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları
 Belediye Meclisi Seçim Sonuçları
 Önceki Başkanlar

 

GÜMÜŞKONAK Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!


GÜLVEZİR ÖZDAMAR
Gümüşkonak
Belediye Başkanı

 
Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (222) 566 60 09
Faks:  (222) 566 60 07

Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

983

516

467

2011

1.042

544

498

2010

1156

592

564

2009

1.261

637

624

2008

1294

2007

1546

2000

4359

1990

2574

GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ

Haberler

DEVAM EDİYORUZ
(GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ|GÜNYÜZÜ|ESKİŞEHİR)
(20.09.2013)

Kasabamız yeni hizmet binamızın arkasında yapımına başladığımız Çocuk ve spor parkımızın yapımı hızla devam ediyor.Parkımızda şimdiye kadar ağaçlandırma ve yürüyüş yollarının yanısıra çocuk oyun grupları,oturma bankları ve çok çeşitli jimnastik aletleri bulunmaktadır.

DİKİŞ MAKİNASI KURSU
(GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ|GÜNYÜZÜ|ESKİŞEHİR)
(11.02.2013)

Halk eğitim merkezi ve Belediyemizin katkılarıyla kasabamızda bayanlara yönelik  dikiş makinası kursu açıldı. Kursa halen 28 kişi katılmaktadır.Başarılar dileriz.

KURAN KURSU VE SOSYAL TESİS
(GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ|GÜNYÜZÜ|ESKİŞEHİR)
(11.02.2013)

Kasabamız Yunus Emre mahallesi Sivrihisar caddesi üzerinde bulunan eski belediye hizmet  binamız Kuran kursu ve sosyal tesis olarak tahsis edildi.

BELDEMİZİ ZİYARET
(GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ|GÜNYÜZÜ|ESKİŞEHİR)
(17.10.2012)

Eskişehir CHP milletvekili sayın Kazım KURT ve bir gurup partili belediyemizi ziyaret ettiler. Heyet daha sonra kahvehanede vatandaşlarla sohbet ettiler.Ziyaretleri için sayın milletvekili ve heyetine teşekkür ederiz.

KIZLARIMIZ DİPLOMA ALDILAR
(GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ|GÜNYÜZÜ|ESKİŞEHİR)
(08.06.2012)

Kasabamızda Belediyemizin desteğiyle halk eğitim merkezi tarafından açılan ve 8 aydır devam eden Kurdele nakış kursu görkemli bir sergiyle sona erdi. Serginin açılışını Günyüzü Kaymakamımız Tarık AÇIKGÖZ ve Belediye başkanımız Gülvezir ÖZDAMAR birlikte yaptılar.Açılışta kursiyerler emek verdikleri öğrendikleri ve kendilerinden sonrakilere öğretecekleri işlemelerden muhteşem örnekler sergilediler, ... (devamı)

DUA ETTİK
(GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ|GÜNYÜZÜ|ESKİŞEHİR)
(11.05.2012)

Kasabamızda 6 Mayıs Pazar günü yağmur duasına çıktık. Bu yıl bölgemizde kış ayları çok yağışlı ve bereketli geçmesine rağmen bahar yağmurları istenilen miktarda yağmadı,mahsüllerimiz ve doğa yağmur yağmayınca garip kaldı bu nedenle kasabamız halkı ve çevre kasaba, köylerden gelen misafirlerimizle birlikte eller mevlaya kaldırıldı dualar edildi namaz kılındı sonrasında futbol sahasında yemekler ... (devamı)

COŞKUYLA KUTLADIK
(GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ|GÜNYÜZÜ|ESKİŞEHİR)
(25.04.2012)

23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını coşkuyla kutladık. Kutlama törenleri kasabamız futbol sahasında halkımızın yoğun katılımıyla gerçekleşti öğretmenlerimizin günün anlam ve önemine dair konuşmalarının ardından öğrencilerimiz hazırladıkları gösterileri sundular. Törende konuşan belediye başkanımızında değindiği gibi bu bayram en acı bayramımızdır aslında kurtuluş savaşı şehitlerimizin ... (devamı)

ŞİMDİLİK OTOBÜSLER DURDU
(GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ|GÜNYÜZÜ|ESKİŞEHİR)
(13.02.2012)

Kara ulaştırma denetleme müdürlüğünün yayınlamış olduğu kararname gereği Belediye sınırları dışında yolcu taşıma işlemleri yasaklanmıştır. Adı geçen kararname gereği otobüsler Eskişehir`e gidememektedir, ancak yeni bir kararname üzerinde çalışıldığı haber alınmıştır yeni kararname gereği izin verilirse otobüslerimiz tekrar çalışacaktır.

BELEDİYEMİZ ÇALIŞIYOR
(GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ|GÜNYÜZÜ|ESKİŞEHİR)
(07.10.2011)

Kasabamızın suvat bölgesinde yolun alt kısmına tamamen belediyemizin kendi imkan ve işçileri tarafından 15x6 ebatlarında 1m derinliğinde 30 derece sıcaklıkta havuz yapılarak hizmete sunuldu ücretsiz girilebilmektedir. Yaptığımız havuz bölgeye güzellik katmasının yanısıra kasabamızda 20 yaş üzeri olup yüzme bilmeyen yoktur buda eski hamam sayesindedir bugün ise hamam ücretlidir ... (devamı)

ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
(GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ|GÜNYÜZÜ|ESKİŞEHİR)
(22.08.2011)

Belediyemiz çalışıyor kasabamızın Suvat bölgesindeki eskiyen ve dar olan köprü belediyemiz tarafından yenilenip uzatılarak yol genişletildi ve aynı zamanda hamama gidilen yol ve suvattaki çamaşır yıkama yerinin yolu ve çevreside asfaltlanarak güzelleştirildi.

GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ
(Fotoğraf Sayısı: 44)

ÇALIŞMALARIMIZ
(Fotoğraf Sayısı: 31)

YÖREMİZ
(Fotoğraf Sayısı: 36)

GÜMÜŞKONAK BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.
 
Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Gümüşkonak Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

http://www.yerelnet.org.tr/gumuskonak
 

YerelNET Yerel Yönetimler Portalı;
Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup
T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından da desteklenmektedir.

 

 
COPYRIGHT © 2000-2015 TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü)
Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde No:8 Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA

 

"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne (YERYÖM) aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir/güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir ve TODAİE - YERYÖM her türlü sorumluluğu reddeder.


Tasarım ve Programlama: Key İnternet Hizmetleri Ltd.Şti.