Ana Sayfa İletişim Hakkımızda

Kullanıcı Girişi 
(Yerel Yönetim Çalışanları)

İller İl Özel İdareleri Belediyeler İlçeler Köyler

Belediye Hizmet Kılavuzları

İl Özel İdare Hizmet Kılavuzları

Yerel Seçim Sonuçları

Yerel Yönetim Mevzuatı

Yerel Yönetim Yargı Kararları

Bildiriler-Makaleler

 
 

   Belediye Arama:

0KESTEL BELEDİYESİ

0 İL: ANTALYA - İLÇE: ALANYA

KESTEL BELEDİYESİ GİRİŞ SAYFASI

    GÜNCEL:

    GENEL BİLGİLER:

    SEÇİM SONUÇLARI:

 Haberler
 Fotoğraf Albümleri

 Belediye Meclis Üyeleri
 Birimler
 Mahalleler

 Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları
 Belediye Meclisi Seçim Sonuçları
 Önceki Başkanlar

 

KESTEL Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!


ADEM MURAT YÜCEL
Kestel
Belediye Başkanı

 
Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (242) 518 17 18
Faks:  (242) 518 17 01

Preview by Thumbshots.org

www.alanyakestel.bel.tr

İlçe Merkezine: 7 km

İl Merkezine: 135 km   

Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

6.688

3.286

3.402

2011

6.786

3.318

3.468

2010

6757

3246

3511

2009

6.974

3.373

3.601

2008

7742

2007

6886

2000

5623

1990

3610

1985

2895

1980

2593

1975

2320

1970

1963

1965

1464

1960

1250

KESTEL BELEDİYESİ

Haberler

SULAMA BİRLİĞİ BİNASI HİZMETE AÇILDI
(KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)
(12.06.2012)

Alanya Sulama Birliği`nin yeni hizmet binası geniş bir katılımla hizmete açıldı. Şekerhane Mahallesi, Hasan Karagöz Sokak Aygün Apartmanı`nda hizmet vermeye başlayan Alanya Sulama Birliği`nin açılış ve dua töreni dün saat 15.00 da gerçekleştirildi. Serdar Kırkpınar`ın sunuculuğunu yaptığı törene Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan, Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı ... (devamı)

SULAMA BİRLİĞİ TOPLANDI
(KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)
(07.06.2012)

Alanya Sulama Birliği Meclisi Birliği dün Sulama Birliği Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında toplandı. Meclis toplantısında görev süreleri biten Birlik Encümen Üyeleri yeniden seçildi. Birlik yeni binasında 14.00’de Alanya Sulama Birliği Meclis üyelerinin katılımıyla yapılan meclis toplantı öncesinde konuşan Başkan Yücel, üyelere yeni hizmet binamızın hayırlı uğurlu olmasını ... (devamı)

SPOR ALANININ TAHSİSİ YAPILDI
(KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)
(05.06.2012)

Geçmiş yıllarda Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne tahsisli olan ve daha sonra mahkeme kararlarıyla iptal olan 17 bin 81 metrekare alan Kestel Belediyesi’ne tahsis edildi. 22 yıllık bir sürecin ardından tahsisi yapılan spor alanında nizami ölçülerde bir futbol sahası, küçük bir idman sahası, iki adet tenis kortu ve küçük bir yeşil alan bulunuyor. Denize sıfır bu kıymetli yerin Kestel’e ... (devamı)

EL İŞİ SERGİSİ AÇILDI
(KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)
(05.06.2012)

Halk Eğitim Müdürlüğü ve Kestel Belediyesi işbirliğinde düzenlenen El Nakışı Kursu’na katılan kursiyerler ürünlerini sergi açarak tanıttı. Kestel Beldesi’nde açılan El Nakışı Kursu’na katılan ve Nakış Öğretmeni Naciye Kocaman rehberliğinde nakış eğitimi alan kursiyerler el işi sergisi açtı. El emeği göz nuru ürünlerin tanıtıldığı sergiye Halk Eğitim Müdürü Mustafa Coşkunsu ... (devamı)

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMALARI
(KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)
(25.04.2012)

23 NİSAN 1920 Tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi açılışmış olup Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından tüm Ulusal Çocuklara armağan etmiş olduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Beldemizde bulunan 3 ilköğretim okulunun da katılımı ile Kestel Belediye Stadyumunda kutlandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına Alanya İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim GÜNGÖR, Alanya ... (devamı)

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ
(KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)
(19.04.2012)

Belediyemiz tarafından bu yıl beldemizin güvenliğinin kontrol altına alınması yönünde beldemizin 13 ayrı noktasına toplam 38 adet güvenlik kamera sistemi takılmış ve sistem devreye girmiştir. Beldemizde meydana gelen her türlü olaylan an ve an kayıt altına alınmakta belediyemiz tarafından olaylara anında güvenlik güçleri ile birlikte müdahale edilmektedir. Kestel Belediye Başkanı Adem Murat ... (devamı)

YAĞMUR SUYU DRENAJ HATTI YAPIMI
(KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)
(19.04.2012)

Kestel Beldesi merkez mahallesi İsa KÜÇÜLMEZ Caddesi ile Belediye Caddesinin bağlantı noktasında oluşan yağmur suyu birikintisinin giderilmesi yönünde yaklaşık 750 metre uzunluğun Q800 lik buz boru döşendi. Böylelikle bu bölgedeki halkımızın mağduriyeti giderilmiştır. Kestel Belediye Başkanı Ziraat Mühendisi Adem Murat YÜCEL bu şekilde olan tüm bölgelerimizin yağmur suyu drenaj hattı yapımını ... (devamı)

KANALİZASYON ATIK SU TERFİ BİNALARI HİZMETE GİRDİ
(KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)
(19.04.2012)

Belediyemiz tarafından yapılan kanalizasyon atık sularına ait beldemiz sınırları içersinde 3 adet terfi binası yapılarak hizmete girmiş bulunmaktadır. Beldemizin kanalizasyon hattı yapım işlemleri tamamlanan yerleşim yerlerindeki meskenlerin bağlantıları yapılmış, geri kalanlar için 2012 yılı içersinde yapılacak olan yeni bir iahele ile 2013 yılı içersinde tamamlanarak tüm bölgemizin ... (devamı)

KESTELDE KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİ
(KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)
(18.04.2012)

Mensubu olmakla şeref duyduğumuz İslam dini bizlere birlik olmayı, kardeşlik bağlarının kuvvetlendirmemizi emretmektedir. Bu itibarla Kestel Belediye ve Alanya İlçe Müftülüğü ile ortaklaşa hazırlamış olduğumuz KUTLU DOĞUM programına hoş geldiniz. Çağın ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların duygu düşüncelerinde’ de değişiklikler olmaya başlamış kişisel menfaatler ön plana ... (devamı)

İSA KÜÇÜLMEZ CADDESİ 30 METRELİK YOL ÇALIŞMASI
(KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)
(18.04.2012)

Kestel Kasabası Merkez Mahallesi İsa KÜÇÜLMEZ caddesi yolu imar planına uygun bir şekilde 30 metre olarak genişletme çalışması yapımının bir kısmı tamamlanmış , tamamlanan kısmın peyzaj, kaldırım, parke taşı yapım işlemleri tamamlanarak bir hafta içinde halkımızın hizmetine sunulacaktır. Kestel Belediye Başkanı Ziraat Mühendisi Adem Murat YÜCEL Beldemizin modern bir kent olması ve ilerki ... (devamı)

KESTEL BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ
(Fotoğraf Sayısı: 27)

ÇALIŞMALARIMIZ
(Fotoğraf Sayısı: 40)

BAŞKAN
(Fotoğraf Sayısı: 14)

YÖREMİZ
(Fotoğraf Sayısı: 37)

KESTEL BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

KESTEL BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

 
Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Kestel Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

http://www.yerelnet.org.tr/kestel-antalya
 

YerelNET Yerel Yönetimler Portalı;
Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup
T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından da desteklenmektedir.

 

 
COPYRIGHT © 2000-2015 TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü)
Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde No:8 Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA

 

"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne (YERYÖM) aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir/güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir ve TODAİE - YERYÖM her türlü sorumluluğu reddeder.


Tasarım ve Programlama: Key İnternet Hizmetleri Ltd.Şti.